Makaleler

Düğün tebrik mesajları

 1. İkinize de mutluluk, sevgi ve uyum dolu bir hayat dilerim. Düğününüzde sizinle birlikte olamadığım için üzgünüm ama her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi isterim.
 2. Düğün gününüzde size mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle. Birbirinize olan sevginizin her geçen gün artması ve hep birlikte güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle.
 3. İkinize de dünya tatlısı, sevgi dolu bir evlilik dilerim. Sizi tebrik ederim ve mutluluğunuzun daim olmasını temenni ederim.
 4. Bugün, hayatınızın en özel günlerinden biri. İkinizin de yüzünde tebessüm, kalbinizde huzur ve sevgi olması dileğiyle. Sizi tebrik ederim.
 5. Düğününüzde size sevgi, saygı, mutluluk ve başarı dolu bir hayat diliyorum. İkinize de ömür boyu mutlu bir evlilik yaşamanızı temenni ediyorum.
 6. Bugün başlayacak olan evliliğinizde size mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum. İyi bir eş, iyi bir baba/anne olmanızı diliyorum.
 7. Düğününüzün size sevgi ve mutluluk getirmesi dileğiyle. Sizi tebrik eder, mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.
 8. İki güzel insanın birleştiği bu özel gününüzde, size en içten dileklerimi gönderiyorum. Mutluluğunuzun her daim devam etmesi dileğiyle.
 9. Düğününüzde sizinle olamadığım için üzgünüm ama kalbim sizinle birlikte. Size mutluluk, huzur ve sevgi dolu bir hayat dilerim.
 10. İkinizin de mutluluğu için dualarım sizinle. Düğününüzde size sevgi, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Tebrik ederim!
 11. En mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz, ancak sizi kalpten tebrik ediyoruz. Mutluluklar dileriz.
 12. Yeni hayatınıza başlarken size en içten dileklerimizi sunuyoruz. Birbirinize her zaman destek olun, mutlu bir evlilik yaşayın.
 13. Hayatınızın en özel gününde size mutluluklar dileriz. Birbirinize hep sevgi ve saygı ile yaklaşarak, güzel bir evlilik geçirin.
 14. Bugün sizi bir arada görmek gerçekten harika. Birbirinize verdiğiniz sözleri tutun, sevgi dolu bir evlilik yaşayın.
 15. Yeni hayatınızda birbirinize her zaman güvenin, birbirinize destek olun ve sevgi dolu bir şekilde ilerleyin. Sizi kutluyoruz, mutlu yıllar dileriz.
 16. Düğün gününüzde size en içten tebriklerimizi sunuyoruz. Birbirinize her zaman sevgi ve saygı ile yaklaşın, mutlu bir evlilik geçirin.
 17. Birbirinize en iyi hallerinizle bakın, hep güler yüzle karşılayın. Yeni hayatınızda size mutluluklar dileriz.
 18. Bugün sizi bir arada görmek bizi gerçekten mutlu etti. Birbirinize sıkı sıkıya sarılın, sevgi dolu bir evlilik yaşayın.
 19. Yeni hayatınızda her zaman birbirinize destek olun, güveninizi kaybetmeyin ve sevginizin değerini hiçbir zaman azaltmayın. Sizi kutluyoruz, mutlu bir evlilik geçirmenizi dileriz.
 20. Bugün sizi bir arada görmek gerçekten harika. Size en içten dileklerimizi sunuyor, mutlu bir hayat diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir