Tüm Türkiye’ye Hizmet​

11 Yıllık tecrübe ile organizasyon planladığınız alan ve mekanlara kına organizasyonu hizmeti vermekteyiz. Whatsapp üzerinden bindallı modelleri ve kına görsellerini görmek isterseniz aşağıda ki numaradan ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

0533 796 31 41

Kına Organizasyonu

Kına Gecesi, düğün öncesi geline özel olarak hazırlanan bir eğlence gecesidir. Bazı yörelerde damatlar için de kına geceleri yapılmaktadır. Bu eğlence sırasında gelinin akrabaları, yakın arkadaşları gelirler ve evlilik öncesi genç kızla birlikte güzel bir gece geçirirler. Bu eğlence sırasında, Anadolu’nun en eski geleneklerinden birisi olan Kına yakma töreni gerçekleştirilir.

Yöresel kostümler eşliğinde harem kızlarımız(bindallı kızlar) eşiliğinde davul ve bendir show ile gelini kına tahtına alarak kına showu gerçekleştirilir.

Kına ekibimiz, yöresel ve oryantal gösteri ve danslar,gelin çıkışı,süsleme,karşılama, davetlilere kına yakımı,kapıda lokum ve şerbet dağıtımından damadın karşılanmasına kadar tüm detaylarla, Kına Gecesi Adetlerinin uygulanmasında ve kına gecenizin unutulmaz ve keyifli geçmesi için hizmet vermektedir.

Kına gecenize biraz da farklılık katmak isterseniz hint kınacısı, davul-zurna, Osmanlı şerbetçisi, Türk kahvesi standı-kahveci güzelleri, fasıl, şark ve nargile köşeleri de kına organizasyonumuzda mevcut.

Organizasyonlar için her türlü ihtiyacınız olan, Bistro Masa Süsleme, Balon Süslemesi, Bayan DJ Kiralama ve Ses Sistemi temini gibi birçok hizmetini sade organizasyonda bulabilirsiniz. Kına Organizasyonlarınızda Bahçe Süslemesi, Kına Şerbeti, Pamuk Şeker ve Popcorn Arabası Kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Kına Paketlerimiz

Mini Paket

Standart Paket

Deluxe Paket

Full Paket